Moje výstavní úspěchy a neúspěchy :o)

 

 

30.10.2010, MVP Hannover (D) 

 

třída: šampionů

 

Ocenění: V4 (Štefan Sinko (SLO))

 

- potřebujeme v Německu ještě 2x VDH, ale už je asi nikdy nezískáme..., ale asi to ještě příští rok párkrát zkusíme, ale asi ve třídě otevřené....

- do Hannoveru jsme se vypravili nakonec ve třech (Míša s Gédžou, Martina s Lenym a já s Alfínem). Vyrazili jsme radši už brzo ráno, ale jelo se dobře tak jsme už v 9 byli na místě. Naháči šly na řadu až v půl 12. Tak jsme se v klidu rozložili u kruhu a šly se podívat na stánky. Nakoupili jsem si vše potřebné a už jsem čekali na posouzení. Po posouzení jsme zase čekali na posudky, a když jsme si pro ně šly tak jsme k nim dostali i pohár :o))) to nám trochu zvedlo náladu. A pak jsme už vyrazili směr domů :o)))

 

Hannover

2.10. - 3.10.2010,  Klubová výstava při EDS a MVP Evropská výstava, Cejle (SLO)

 

Třída: šampionů

 

Ocenění:

 

2.10.10 - EDS klub. - V (Luis Oliviera (Portugalsko))

 

3.10.10 - EDS - VD  (Seamus Oates (IRL))

 

- tak jsme si s Alfíčkem udělali výlet na Evropu :o). Jeli jsme ve složení 5 lidí a 8 psů v autě :o). cesta byla dobrá :o).

V Cejle jsme málem neměli kde spát, ale nakonec nám objednaný apartnám byl přiznán, moc fajn ubytování.

- ve třídě šampionů bylo oba dny narváno :o), kdyby to člověk věděl dopředu :o)) v otevřený bylo vždy strašně málo psů :(. Alfíček se pěkně předváděl akorát jsme měli oba dny smůlu na psa, který běhal před námi, paní šla jak na výlet, takže Alfík se nemohl pořádně rozběhnout... hrůza děs běs....

 

FOTOGALERIE

18.9.2010,  Speciální výstava KCHN, Tišnov

 

Třída: vítězů

 

Ocenění: V1, CAC (Zuzana Brotánková)

 

- takže co napsat :)

- cesta pro mě začala už ve 3 ráno, kdy jsem po 3 hodinkách spánku hbitě vyskočila z postele a hurá naházet ještě věci do auta. Pak udělat 50km kolečko, kde jsem nabrala další 3 spolucestující (Janču s Jošinem, Martinu s Lenym a Karin s Belou) a hurá směr Tišnov :).

Holky chtěli jet na bonitaci tak jsem se nabídla, že je odvezu a abych tam nejela jen tak tak jsem přihlásila Alfíka :o)) a ještě jsem se rozhodla, že daruji ceny, moc děkuji mamce, že je nakreslila :o)).

Výstava probíhala pěkně, pak jsme ještě  čekali na bonitaci a v půl 10 jsem byla doma a hned spát a ráno v 6 zase vstávat a hurá na agility :o))

 

Tišnov

Tišnov

Alfík - velké díky za krásné fotky Soně Kantové :o))

Tišnov

Ceny pro číňany VSV a VSVMl a peruány BOB

 

FOTOGALERIE

 

11.9.2010,  KV Týn nad Vltavou

 

Třída: vítězů

 

Ocenění: V1, Vítěz Třídy, Krajský vítěz (Otakar Vondrouš)

3.místo  IX. skupina FCI (Karel Hořák) (ze 13 nastoupivších pejsků)

 

- další týden a další výstava, ještě jedna za týden a pak na 14 dní volno :)

Do Týna jsme se vypravili jako početná skupina - já s Afíčkem, moje sestra Veronika s Beauceronem Brunem a synem Vojtíškem a v neposlední řadě Janča s bráchou Filipem a naháčkem Jošinem :), všichni jsme se naskládali do Felicie a vyrazili jsme :o)), cesta tam byla strááášně dlouhá.... ale dojeli jsme :).

První šla na řadu ségra s Brunem a odnesla si V1,VT,KV.

Jako druhý se předváděl Jošin s Jančou, no Joša se trochu bál, ale nakonec odešli z kruhu s V1,VT.

Naposledy jsme šli já a Alfíček. Ráno byla mokrá tráva, takže Alfík se postavil na zem až v kruhu :D, ale předváděl se moc pěkně :)- máme V1,VT.

Nakonec všichni chlupatý i nahatý nastoupili o Krajského vítěze 4 pejskové a pan rozhodčí vybral Alfíka :o)) radost :o)).

Dále následovalo čekání na závěrečné soutěže... Jelikož bylo moc hezké počasí, bylo čekání příjemné.

A pak to vypuklo, nejprve šli na řadu dítě a pes, kde byl přihlášený Vojtíšek s Brunem, ale Vojtí po celodenním řádění na výstavě už byl odpoledne nevrlý tak se s Brunem nechtěl předvádět, zasekl se a prostě s ním nikdo nehnul... no třeba jim to příště půjde líp.

Pak nějaké další soutěže a už jdou na řadu skupiny nejprve skupina 1 kde nastupovala Verča s Brunem, pan rozhodčí se rozhlídl a hurá vybírá Bruna do užšího výběru, pak pohyb tam a zpět a je rozhodnuto Bruno končí na krásném 2.místě. Ohromná radost.

Pak čekání na skupinu 9, a je to tady začínáme nastupovat - pan rozhodčí vybral do užšího výběru 5 psů, pak pohyb tam a zpět, pejsek vedle mě byl vyřazen, že nenesl ocas tak jsem se bála aby Alfík taky něco neprovedl a nevyřadilo nás to z dalších bojů, pohyb tam a zpět, Alf si trochu poskočil, ale dobrý. Pejsek za námi - bojí se pardon naschle. A už je tu vyhlášení a končíme na krásném 3.místě :o))) super.

A už se zase skládáme do Feldy a ještě vyrážíme do Písku se podívat na štěňátka Beauceronů. Štěňátka nádherný :) a už míříme směr domů. Doma jsme byli kolem 9 hodiny večerní, všichni unavení, ale šťastní :o))

 

Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou

Aljoscha z Úpatí hor

Bruno Awake a Vojta

Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou
Ch.Alfy-Filip Rodinná pouta Bruno Awake
Týn nad Vltavou Týn nad Vltavou
Alfík na 3.místě FCI IX Bruno na 2.místě FCI I

FOTOGALERIE

4.9.2010,  MVP Krakow (PL)

 

Třída: šampionů

 

Ocenění: V2 (Robert Kanás (SK))

 

- na tuto výstavu jel Alfík sám :o) tedy beze mě :(. Vzala mi ho tam Linda, čímž bych jí chtěla moc poděkovat za vzornou péči o Alfíčka po celé 3 dny, kdy se u nich rekreoval :o).

Já jsem byla v Maďarsku na Mistrovství Světa v dostihách :o), Koudy běžel hezky, dokonce nebyl ani poslední :o)).

V pátek odpoledne jsem vyrazili do Hradce, kde jsme předali Alfíka a pokračovali jsme cestou necestou do Maďarska. V neděli v noci jsme se cestou necestou - doslova, jelikož z Brna do Hradce nevede normální silnice vraceli zpět pro Alfíka a pak domů.

V sobotu v Maďarsku pršelo celý den, tak ještě, že Alfík nebyl a námi, protože by tam zažil pěkné bahenní lázně :). Zato v neděli se udělalo krásně :o)), tak to bahýnko trochu vyschlo :o). Super víkend, zaslechli jsme i párkrát Českou hymnu :o)).

 

 

21.8. - 22.8.2010,  NVP a MVP Lipsko

 

Třída: šampionů

 

Ocenění:

 

21.8.10 - NVP - V2, res.CAC - VDH (Dr. Wilfried Peper (D)

 

22.8.10 - MVP - V3  (Dr. Tamas Jakkel (H)

 

- Lipsko je blízko tak proč to nezkusit :o). No nepovedlo se tak třeba příště :o). Alfík se pěkně předváděl, v sobotu se panu rozhodčímu moc líbil, ale... no co se dá dělat :o) jsem ráda, že se líbil :o).

Měli jsme super ubytování Linda se vytáhla :o). Nad hlavou nám sice lítaly letadla, ale to nás z dobré nálady nevyvedlo :o).

Prostě super víkend se super lidičkama :o)

 

Brno           Brno

 

FOTOGALERIE

7.8.2010,  KV Kladno

 

Třída: vítězů

 

Ocenění: V1, Vítěz třídy, Krajský vítěz (Olga Dolejšová)

 

- na tuto výstavu jsem se přihlásila jen několik dní před uzávěrkou, asi to mělo nějakou souvislost s mým půlročním  absťákem. Naposledy jsem tam byla v roce 2006 a moc se mi tam nelíbilo. Letos to bylo o trochu lepší, a hlavně to bylo v hale což jsme asi všichni ocenili, jelikož celý den vytrvale pršelo.

Ale moje cesta začala už v pátek, kdy jsem odjela s Alfíčkem do Prahy za moc milou paní Ivankou a její fenečkou Ivre de Arour Al Maarii Sapphire. Byla to moc milá návštěva a super jsme si to užily, jsem ráda, že jsem jí poznala i jejího přítele, který je také moc fajn :o). Moc děkuji za super strávený den.

 

 

Brno                     Brno

Ivre de Arour Al Maarii Sapphire    a      Alfík

Brno

18.7.2010,  NVP Mladá Boleslav

 

Třída: vítězů

 

Ocenění: V2, res.CAC (RNDr. Jaroslava Ovesná)

 

- první výstava tento rok :o). Alfík má už nožičku celkem OK tak jsme vyrazili si cvičně udělat křoví :o). Paní rozhodčí byl ten den blíž srdci Kiss (tak zdůvodnila proč jsem druzí) no co se dá dělat :o), mému srdci je zase nejblíž Alfíček :o), ale byla to sranda. Jinak super den i přes raní deštíček, pak panika, kvůli zpožděnému vlaku Jarky s Lídou, ale nakonec vše dobře dopadlo :). Pršet přestalo a Lída s Jarkou to stihly :o).

 

FOTOGALERIE