19.3.2011 - trénink Stráž nad Nisou

 

- po opravdu dlouhé odmlce kdy jsme jezdili na coursingy jen se dívat a Alfík vždy všechny bavil tím jak si běhal navolno kolem trati a nezajímalo ho co se tam děje, ač všichni ostatní pesové se mohli zbláznit jak chtěli za střapečkem, jsme se opět jeden krásný "jarní" den vydali na coursing. Fungovala jsem jako řidič pro Janču a její naháčí bandu. Samozřejmě Alfík jel s námi jako vždy na výlet a ještě jsme vzali proběhnout afgánku Čejnynku.

Janča pustila kluky a ty samozřejmě běželi jako o život, Alfík stál nazúčastněně opodál jako vždy a čuchal si u stohů se slámou. Pak měla jít na řadu Čejný, šla jsem na start i s Alfíkem, s tím, že ho jen tak podržím a Čejnynu pustím, ale Alfík jak viděl střapeček tak se začal těšit, tak jsem si řekla co, zkusím ho pustit s ní, nepoběží tak se vrátí. Pustila jsem je a Alfík vyběhl jako o život, doběhl o dost dál bezemě než normálně, ale v tu chvíli se zatavila i Čejnyna a oba se rozeběhli zpět ke mě :o). Ale super.

Druhý běh jsem je pustila znova Alfík nažhavený jako za mlada, vyběhli oba s nadšením, ale opět zásek u stohu se slámou, tak jsem vyběhla za nimi a ukázala jim kůžičku tak oba doběhli zdárně do cíle :o) Alfík měl zákus jako blázen :o)))).

Udělalo mi to strašnou radost a možná si Alfons ještě někdy na nějakém tréninku zaběhá :o)) uvidíme

 

video z druhého běhu :o)

 

 

====================================================================

 

28.3.2009 Kralupy nad Vltavou - trénink

 

- byli jsme na coursingu s afghánama a tak si tréninkově zaběhal i Alfík :) a já samozřejmě s ním :)

Alfík nebude běhat závodně opět mě v tom utvrdil.

 

FOTOGALERIE - většinou chrti :)

 

video z 1.běhu :), 2 běh natočený bohužel nemáme :(