4.6.11 - Mistrovství ČR čínských chocholatých psů a Peruánských naháčů + dvojzkoušky Krupka

 

- po půl roce co Alfík neviděl překážky jsme se vydali na tyto závody. Původně jsme měli být úplně nikde jinde, ale nějak to nevyšlo tak jsme jeli do Krupky, máme to kousek, Jeli jsme vlakem :o))

 

Alfík první běh vůbec nevěděl co po něm chci :)), vypustila jsem ho z přepravky a on se běžel vyčůrat a koukal kde co lítá, na parkuru skočil skočku a pak šel do tunelu, místo na dálku :D tak jsme si ještě skočili pár skoček a pryč z parkuru - to byl jumping, který se počítal do Mistrovství.

Další následovali 2 zkoušky, no donutila jsme ho trochu skákat, ale nic moc :) - 2xDISK. Celý den bylo děsný vedro, naštěstí se dalo schovat do stínu topolů.

Poslední běh, agility do mistrovství jsem Alfíka před během namočila, tak trochu ožil, běžel moc hezky, ale u předposlední překážky bohužel vběhl do špatné díry tunelu, takže nic :).

 

Jinak super den s přáteli :o)))

FOTOGALERIE

 

 

Krupka Krupka Krupka Krupka
mám skočit? nebo nemám? tak jo skočím...   poslední běh :o)))

za pěkné fotečky patří dík Andrejce Soldánové - více od ní zde

 

_________________________________________________________________________________________________

8.-9.1.11 - Louny

 

- naše první letošní závody.

co k tomu napsat? Asi radši nic... Alfík nechtěl běhat vůbec... První den šel aspon trochu na Áčko i na kladinu, teda s mojí pomocí. V neděli jsem se po prvním běhu chtěla sbalit a odject a skončit s agilitama,  druhý běh byl taky katastrofickej, ale třetí běh byl moc super, sice jsme se nevešli do časového limitu, ale takovou radost jakou jsem měla, když skočil dálku, to jsem snad ještě neměla, asi jsem působila jak pako, že jsem šťastná, že pes ve dvojkách skočil dálku, ale co už :o))).

No co budem dělat dál letos? Asi to bez tréninku opravdu nepůjde... no uvidíme co bude dál, zatím jsme přihlášený na další závody....