16.12. Neoficiální závody agility Mariánské Lázně

Byli to závody v hale, takže jsme si to jen jeli zkusit zda nám to půjde.

Startovali jsme v kategorii handicap SA1 (to je pro pejsky,kteří by měli skákat vyšší kategorii,ale netroufají si, nebo to ještě moc neumí :o)):

Parkur agility A1: 3.místo

Parkur agility B1: 2.místo

Jumping: 3.místo

28.10. Klubové závody agility Klášterec nad Ohří

Tak jsem zase vyrazili na agility :o). Alfík jako obvykle první parkur pro začátečníky běžel naprosto excelentně (bez chyby) s nadšením a skončili jsme ve výsledku na 3.místě z 12 (počítali se všechny velikosti dohromady).

Další byl parkur agility open, to už bylo horší, byl tam náš "oblíbený" kruh (samozřejmě ho napoprvé minul), a další 3 chyby jsme udělali na slalomu, kterej ještě moc neumíme, musíme trénovat a ke konci už Alfi běžel pomalu a bylo vidět že ho to moc nebere, skončili jsme na 11. místě z 15-ti závodníků (skákali jsme small).

Pak jsme ještě běželi jumping což byl propadák, Alfovi se vůbec nechtělo na každé překážce zásek a nakonec se disknul, když vběhl do tunelu místo na skočku :o). No co už :o).

Jinak to byl příjemně strávený den dokonce svítilo sluníčko a bylo krásně :)

kruh

_________________________________________________________________________________________________________________

7.10. Podzimní HOP Trop závody (pořadatel: ZKO Žitenice) v Roudnici nad Labem

Naše druhé závody. Závodili jsem v kategorii začátečníků. Bylo tam 17 pejsků a hodnotili se všechny velikostní kategorie dohromady.

Nejprve se běžela hra - což byla rovinka kde bylo pár skoček, tunely a KRUH (kterej jsme neskočili), takže jsme se diskli.

Pak následoval parkur, kde bylo 13 překážek, byla tam celkem záludná zatáčka, ale ten jsme zvládli bez chyby a v celkem dobrém čase a nakonec jsme skončili na 1. MÍSTĚ :o).

Nakonec jsme ještě dali dohromady družstvo, které se skládalo ze 3 členů (kamarádka Fanny a kamarádka Meggy) a běželi jsme štafetu, ale v konkurenci jsme se neumístili. Ale byl tam zakomponovaný i kruh a světe div se Alf ho skočil úplně v pohodě :o).

6.8.2006 MČR čínských chocholatých psů a peruánských naháčů aneb Memoriál Gremiho Modrý květ

Jelikož už nějaký ten pátek chodíme trénovat agility na Chlumecký cvičák tak jsme se rozhodli si ject zkusit zazávodit na tuto akcičku. Akce byla moc fajn, byli jsme tam s kamarádem Kimem :). Bylo tam moc číňánků a všichni s nadšením běhali agility :).

Jelikož jsme si věřili a říkali jsme že nejsme žádný "béčka" tak jsme se přihlásili do pokročilých, byli tam 4 závodníci :). No na to že jsem běžel poprvé celý parkur bez zastavení (teda sem tam jsem se zasekl :-x) tak to celkem šlo (až na to nešťasné kolo). Nakonec jsme běželi 3 parkůry, protože po prvních dvou nám řekli, že máme vyrovnané hodnocení tak že třetí rozhodne. Ale Alfík není takovej blázen do agility jako ostatní, tak třetí parkůr už na něj byl moc, vynechal jednu překážku a běžel celkem pomalu tak jsme nakonec skončili poslední (tedy 4.). Ale líbilo se nám tam moc moc, a doufáme, že to nebyl náš poslední závod.

Vyhrál to můj polobratr (má stejného tatínka) Enzo Čertova stěna (je prostě dobrej ;-)), druhá byla kámoška co s námi chodí na cvičák, je to malá fenečka Fanny Čičiko, je malá vzrůstem,ale duchem je neuvěřitelně obrovská, běhá s nadšením a je to na ní vidět.

Alf: "No musím Vám říct, že Monika mi to pěkně kazila, ale snad se to časem naučí a budem běhat lépěji ;-)"