1.11.08 - Halové dvojzkoušky, Masečín

- naše letošní poslední závody. Alfík skočil jak jinak než 2x DISK :(.  Asi to bez tréninku opravdu nepůjde :(

 

V Masečíně, bylo moc pěkně, pěkné prostředí, byli tam koníčci, ale pro mlhu jsme je na pastvinách moc neviděli :(.

 

1.běh byl moc pěkný, bohužel se nachytal jako spousta dalších pejsků a šel na jednom místě místo na skočku do tunelu, jinak běžel moc krásně s nadšením a povedl se mu krásný náběh do slalomu... ŠKODA :(

 

2.běh už to byl zase typický starý Alf :D. Bylo vidět už od začátku, že se mu nechce, přitom před během byl natěšenej (asi jsem ho hecovala moc... a všeho moc škodí) a nakonec mi to dal najevo tím, že radši odešel z parkuru k páníčkovi, aby ho zachránil před mým terorem... viz video...

 

Po skončení závodů jsme se vydali ještě na poslední letošní trénink dostihů do Kolína. Koudy (Cassedy's Cody) si zaběhl jeden běh. Můžete se podívat na video :).

 

2 Alfíčkovo běhy:

Koudyho běh :)

 

__________________________________________________________________________________________________________

4.10.08 - O podzimní kvítek, Louny (aneb jak Alf ke třetímu místu přišel :) )

- vydali jsem se do nedalekých Loun :), říkala jsem si že je to blízko tak to zkusíme.

Alfík byl jako vyměněný.

1. běh běžel moc pěkně, ale bohužel po DISKu, co vyběhl do jiného tunelu než měl se z něj stala neřízená střela a lítal a skákal co chtěl :), hlavně že měl radost - běžel se jumping, který byl na mistrovství republiky (dost zapeklité).

2.běh se běžela zkouška, Alfovi nadšení vydrželo, akorát jsme dlouho šaškovali na slalomu, který stále nezvládáme..., ale nediskli jsme se, takže jsme s jednou chybou a 25 trestnými body za čas skončili na 3.místě, protože tam bylo 5 účastníků a 2 se diskli :D, ale máme z toho ohromnou radost.

3.běh Alfík skočil obráceně jednu skočku takže DISK.

Alfíkův výkon mě zase navnadili do dalšího závodění, no uvidíme kam zase vyrazíme :)

 

Zde k zhlédnutí všechny 3 běhy :)

 

 

diplom

 

FOTOGALERIE

 

 

 

 __________________________________________________________________________________________________________

13.9.08 - Českolipské pacičkování, Česká Lípa

- po dlouhé odmlce a samozřejmě bez jakéhokoliv tréninku jsme opět vyrazili na agility :).

     Naplánovali jsme to ale nešťastně, protože nám zrovna hárají afghánky a Alf má už týden úplně jiné starosti. Bylo to vidět i na závodění, první běh byl Alf absolutě mimo a vůbec mě nevnímal a neustále hledal nějakou háravku, sice se po disku kdy vběhl do jiné díry tunelu trochu rozeběhl,ale nic moc. Druhý běh jsem si řekla, že ho pořádně navnadím aby mě vnímal. Povedlo se, běžel, dalo by se říct normálně :), a když jsem doběhla šťastná do cíle, že jsme aspoň jeden běh uběhli tak přišla paní rozhodčí a oznámila mi že máme DISK, jelikož jsem Alfa po chybě na slalomu špatně opravila :(. Málem mě trefilo :). Třetí běh Alf sice bežel, ale diskl se, že vběhl do špatné díry tunelu.

   Takže po dlouhé odmlce jsme si přivezli 3xDISK :D.

Další závody nás čekají 4.10. v Lounech, uvidíme jak nám to půjde, ale myslím, že dopadneme stejně jako tady :D.

 

Zde se můžete na ten trapas podívat :D

 

 

FOTOGALERIE

__________________________________________________________________________________________________________

18.5.08 - Extreme agility víkend, Pardubice

- vydali jsme se s Alfíčkem do Pardubic, již od rána pršelo a pršelo a pršelo a déšť vydržel s malými přestávkami celé závody. Alfík nechtěl vůbec běhat.

Odvezli jsme si ze 2 zkoušek 2x DISK :).

Video - druhý běh :) - moc se nesmějte :)

 

 

FOTOGALERIE

 

10.5.08 - SUPERPES I.se speciálním závodem Pohár německých ovčáků, Lysá nad Labem

- v Lysé nad Labem bylo moc pěkné počasí, celý den svítilo sluníčko, ale Alfíčkovy toto počasí moc nevyhovuje :(. První běh běžel celkem hezky, ještě nebylo takové vedro :). Pak už výkony klesaly :).

1. běh se běžel jumping - Alfík běžel moc pěkně, akorát měl jednu chybu na slalomu, skončili jsme na 14. místě (z 21)

2. běh byla zkouška, opět běžel moc pěkně, měl jedno odmítnutí na kruhu, když skočil mimo, no... a pak skočil zónu na kladině, škoda, díky těmto chybám jsme skončili na 4. místě za VD (z 9).

3. běh byli agility, Alfík už moc běžet nechtěl,ale bylo dobré, že oběhl celý parkur, jen trochu pomalu, díky jeho váhání :). Takže jsme skončili s DISK za čas a s dvěmi odmítnutími a jednou chybou :(.

Video z běhů:

 

 

Alf Alf Alf Alf

FOTOGALERIE

Z Lysé jsme jeli do Kolína na dostihovou dráhu na saluki sraz, v neděli si Alfík oběhl 360m a já samozřejmě s ním ,jelikož nechtěl běžet sám :).

Alf Alf
do cíle- já v pozadí :D

 

12.4.08 - 1.Oficiální mistrovství čínských chocholatých psů a Peruánských naháčů, Chlumec

 

- vydali jsme se s Alfíčkem na 1. Mistrovství našeho plemene, konalo se to tady u nás tak jsme to měli blízko. řekli jsme si proč to nezkusit.

 

Předsevzetí z loňska, že budeme víc trénovat jsme samozřejmě nedodrželi a naposledy jsme byli na cvičáku loni v zimě.

 

Teď k Alfovo výkonům :)

1. běh Alfík běžel super, sice skočil zónu na kladině, a měl odmítnutí na slalomu, ale zaběhli jsme zkoušku na VD na 5.místě :)

 

2. běh se běžely agility, Alfík opět běžel moc krásně, akorát jsme měli DISK za 3 odmítnutí no co se dá dělat, skočil bočnici místo překážky, pak přeběhl slalom a nakonec se netrefil do kruhu :), ale běžel s nadšením a prostě paráda :), všechny chyby si nechal opravit a žádný záseky.

 

3. běh byl Jumping a jelikož agility nikdo nedoběhl z číňanů tak jsme ještě měli šanci urvat nějaký to místo v Mistrovství naháčů. Byl to třetí běh tak jsem už ani nedoufala, že Alfík poběží, 3.běh je vždy hroznej. Ale Alfík běžel moc krásně, opět z nadšením a kdybych mu to nezkazila tak to mohl mít bez chyby, nevadí doběhl krásně a s jedním odmítnutím skončil na 11. místě.

 

V mistrovství agility naháčů obsadil Alfík 3.místo v kategorii MA.

 

Byl to krásný den, viděli jsme běhat spoustu naháčů.

Tento Alfíkovo výkon mě zase povzbudil do dalších závodů, tak uvidíme jestli zase někam vyrazíme a jestli to nebude zklamání.

 

Alfíčkovo všechny 3 běhy :)

 

Mám na videu všechny běhy číňánků a peruánů , kdyby někdo chtěl tak ať se ozve :)

 

Alfík 3.místo Alf s výhrama :) Diplom